Yoğun çalışan ve zamanı olamayan İş Dünyasındaki İş Adamlarına ve Profesyonellere İş İngilizcesi ve Genel İngilizce eğitimlerini kurumlarında trafikte zaman kaybetme problemi yaşamadan, Yabancı Eğitim Danışmanları ve eğitmenler eşliğinde pratik ağırlıklı olarak uygulama yaparak kısa sürede konuşmalarını sağlamaktır.

Global İngilizce aşağıdaki konularda kararlı olmaktan gurur duymaktadır;

  • Yabancı Global Takım olarak özveri ile yorulmadan çalışmak,

  • Dürüstlük, açıklık ve hedefe odaklanma ile hareket etmek,

  • Global İş dünyasında yer alan Türk İş adamlarının İngilizce Konuşma hayallerini gerçekleştirmek,

  • Yenilikçi tüm Oxford ve Cambridge üniversitesi Materyallerini kullanarak Öğrencilerimizin Uluslararası Dil eğitimi almasını sağlamak.

Klasik sınav ile “seviye tespit” yöntemi kullanmadan, yenilikçi çözümler yardımı ile öğrencilerimizin seviyelerini ve ihtiyaçlarını onlarla beraber işbirliği içinde belirlemek ve İngilizce konuşma konusunda, yapabilecekleri en yüksek potansiyele ulaşmaları için herkes için ayrı kişisel çözüm üretmek ve eğitmenlerimizin bu zorlu eğitim sürecinde öğrencilerimizi motive etmesi ve birebir ilgilenmesi için pozitif enerji ve mutluluk dolu bir ortam oluşturmaktır. Bu yüzyılda, İngilizce İletişim ve işbirliği olmadan, küresel işletmelerin ulaşamadığı ama kendilerinde var olan yüksek potansiyellerinin farkına varmalarını sağlıyoruz. Tek problemleri Yabancı Dil konuşamamak olan bu profesyonellere, dil eğitimi vererek her geçen gün büyümelerine ve müşteri sayılarını arttırmalarına katkıda bulunabileceğimiz bir işbirliği ortamı oluşturduk.

Hedefe ve ihtiyaca odaklama ve eğitime başlamadan önce KİŞİSEL net bir yön belirleme, öğrencilerimizin büyük işler başarmak için günlük yabancı dil pratik ihtiyaçlarını her gün TELEFON İLE İNGİLİZCE KONUŞ aktivitemiz ile sağlamak ve sınır ötesi ticaretlerinde onlara dil desteği vermek için tüm ekibimiz birlikte çalışır. Biz kuruluş genelinde mesleki sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiririz ve biz mümkün olan en yüksek standartlarda bir başka kurumda bulunmayan sevgi, güven ve samimiyete dayalı bir kültür oluşturduk.

Biz sadece hizmeti öğrencilerimizin şirketlerine götürmüyor aynı zamanda Yabancı Eğitmenlerle Yurtdışı Eğitimi’ni de Şirketinize getiriyoruz. Sadece BİREBİR Yabancı Eğitmenlerle aldığınız Pratik ağırlıklı Eğitim sayesinde, hem öğreniyor ve aynı zamanda Pratik yapıyorsunuz, çünkü dünya çapındaki işgücü konuşmayı gerektiriyor, müşterileriniz ile diyalog kurarak gerçek bir küresel şirket olabilirsiniz. Yabancı Eğitmenlerimiz, kalite sorumlusu olarak görev yapan çalışanlarımız firmamızın KİŞİYE ODAKLI ÇALIŞMA şekli ve öğrencilerimizin her ders sonrasında bize bildirdikleri değerli bakış açıları, sonuç odaklı çalışmamızı, değişen ihtiyaçları sürekli takip etmemizi ve sizi daha çok motive etmemizi sağlıyor.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİNİZİ HEMEN ŞİMDİ PLANLAYIN

Aşağıda bulunan randevu aracını kullanarak size uygun gün ve saati belirleyin, sonra bilgilerinizi yine uygulama üzerinden bize gönderin ve ücretsiz deneme dersi randevunuzu tamamlayın. *Bu hizmetimiz sadece İSTANBUL ili içerisinde geçerlidir. Diğer iller için SKYPE üzerinden online ders hizmetimiz bulunmaktadır.

Banner image

HER GÜN KONUŞMA PRATİĞİ YAPALIM

Yabancı eğitmenlerimiz her gün sizi telefon ile ararlar ve seviyenize uygun hazırlanan yüzlerce konu hakkında sizinle pratik yaparlar.
0
Ders
0
Şirket
0
Öğrenci