SKYPE & ZOOM ONLINE ÖZEL DERS

 • Ücretsiz Deneme Dersi
  Eğitime başlamadan önce mutlaka ÜCRETSİZ DENEME DERSİ yapıyoruz ve sizin eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve seviyenizi belirliyoruz. Her şeyi en detayına göre size Özel planlıyoruz.
 • Birebir veya Grup Eğitimi
  Eğitimi birebir veya kapalı grubunuz ile özel ders olarak yabancı eğitmenimiz ile beraber Skype veya Zoom üzerinden canlı olarak yapıyorsunuz.
 • Ekonomik
  Ücretlendirme ders saatine göre yapılır. Yol süresi maliyetleri olmadığı ücret daha ekonomik hale gelir.
 • Materyaller
  Ücretsiz olarak öğrencilerimize temin edilmektedir. Oxford, Cambridge, Longman ve Global İngilizce materyalleri kullanılır.
 • Eğitim Süresi
  Ücretsiz deneme dersi sonucunda performans, seviye ve ihtiyaçlarınıza göre plan ve süre belirlenir.
 • Aylık Raporlama
  Sizin veya eğitim aldırmak istediğiniz şirket personeliniz için aylık gelişim raporlamaları eğitmeniniz tarafından hazırlanır ve size aylık periyotlarda düzenli olarak gönderilir.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİNİZİ HEMEN ŞİMDİ PLANLAYIN

Aşağıda bulunan randevu aracını kullanarak size uygun gün ve saati belirleyin, sonra bilgilerinizi yine uygulama üzerinden bize gönderin ve ücretsiz deneme dersi randevunuzu tamamlayın. *Bu hizmetimiz sadece İSTANBUL ili içerisinde geçerlidir. Diğer iller için SKYPE üzerinden online ders hizmetimiz bulunmaktadır.

Banner image

HER GÜN KONUŞMA PRATİĞİ YAPALIM

Yabancı eğitmenlerimiz her gün sizi telefon ile ararlar ve seviyenize uygun hazırlanan yüzlerce konu hakkında sizinle pratik yaparlar.
SEVİYELER
Image module
EĞİTİMLER HAKKINDA FİYAT MI ALMAK İSTİYORSUNUZ?
Formu doldurmak için tıklayın. Hemen sizinle irtibat kurup bilgi verelim.
0
Ders
0
Şirket
0
Öğrenci