İŞE ALIM ONLINE DİL SEVİYE TESPİT HİZMETİMİZ

İşe alımlarınızda adayların yazılı ve sözlü yabancı dil sınavlarını ve değerlendirmelerini bu konudaki profesyonel ekibimizle sizin için biz yapalım. Aday için hazırladığımız detaylı yabancı dil ölçme ve değerlendirme raporu sayesinde işe alımlarda adaylarınızın dil seviyelerini kolayca öğrenin.

İş alımlarınızda %100 Güvenilir  ve Doğru Ölçme ve Değerlendirme

 • Planlama
  Online Dil Seviye Tespit Sınavı sistemimizde size açılan hesabınızdan adayın mail adresine seviye tespit sınavına başlaması için davetiye gönderirsiniz.
 • Nasıl yapılır?
  Yazılı ve sözlü sınav online olarak yapılır. Aday internet, kamera, mikrofonu olan bir bilgisayar yardımı ile dil mülakatını istediği yerden bağlanarak yapabilir.
 • Ses ve Görüntü Kaydı
  Sözlü ve Yazılı Seviye Tespiti esnasında adayın yüzü ve bilgisayar ekranı kayıt altına alınır ve sadece şirket yöneticilerinin değerlendirmeleri görebilmeleri için sistemde paylaşılır. 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.
 • Mülakat Yeri
  Online olarak bilgisayar üzerinden istenilen her yerde yapılabilir.
 • Dil Seviye Tespit Sınavı Süresi
  Sorulan soru adedine ve adayın iş tanımı ile alakalı farklı soru talebine göre değişiklik gösterebilir. Ama ortalama 60-90 dakika arası sürmektedir.
 • Raporlama
  Sözlü ve yazılı sınav bittikten sonra en fazla 2 iş günü içinde adayın Konuşma, Anlama, Okuma, Yazma, Gramer ve Kelime bilgilerini içeren detaylı bir raporlama sunulur. Bu raporu dilerseniz sistemden PDF formatında indirebilirsiniz.
 • Ücretlendirme
  Her aday için 1 kontör olarak sistemdeki hesabınızdan düşecektir. Kontör fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demo Talebi ve Detaylı Bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda bulunan iletişim aracını kullanarak bilgilerinizi uygulama üzerinden bize gönderin ve ücretsiz demo talebiniz için sizinle iletişime geçelim. Hizmetimiz tüm Türkiye için geçerlidir.

Banner image

Bu hizmeti almadan önce

Nasıl bir hizmet alacağınızı deneyim edin. Bizi arayın, online sözlü ve yazılı dil seviye tespitini kendi sistemimiz ile nasıl gerçekleştirdiğimizi size anlatalım.
Image
SİSTEMİMİZ HAKKINDA FİYAT MI ALMAK İSTİYORSUNUZ?
Formu doldurmak için tıklayın. Hemen sizinle irtibat kurup bilgi verelim.
0
Ders
0
Şirket
0
Öğrenci